KREATİF

  • Grafik Tasarım
  • Prodüksiyon
  • İnfografik
  • Web Tasarım
  • 3D Animasyon
  • Konsept Tasarımı
  • Sahne ve Dekorasyon Uygulamaları

Organizasyonlara değer katabilmek için yapılan tüm tasarım ve uygulamalar, kendi iç bünyemizde uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Her çalışmanın tek bir elden çıkması, tam bir bütünlük sağlanması açısından tartışılmaz bir gerekliliktir. Firmamız içinde kurduğumuz prodüksiyon ekibimiz, kendi alanlarında oldukça deneyimli, sektörde bilinen ve güvenilen kişilerden oluşmaktadır. Etkinlik ve organizasyonlarımız da konuyla ilgili olarak gelen her talebi dışardan destek almadan tamamen kendi bünyemizde çözümler üreterek karşılamakta ve ihtiyaca cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca bağımsız olarak video klipler, tanıtım filmleri, infografik çalışmaları, 3D animasyon yapım hizmetleri de firmamız tarafında verilmektedir Bu bilinçle 3D animasyonlardan, web sitelerine, sahne ve dekor uygulamalarından davetiyelere kadar tüm uygulama ve baskılı materyallerin firmamız kalitesinde hazırlanmasını sağlamak adına bütünlük her daim korunmaktadır.

Gerek kendi markalarımız ve gerekse çözüm ortaklarımız ile kazanmış olduğumuz tüm deneyim ve birikimlerimizi müşterilerimizle sonuna kadar paylaşmaktayız. Konusunda uzman olmanın yanı sıra yenilikçi, araştırmacı ve üretken ekibimizle tüm organizasyonlarımız da teknolojik çözüme dayalı etkinliğe özel ürünler tasarlamaktayız.

Bu konuda iç bünyemizde yaptığımız yatırımlarımızla etkinlik bütçelerinizde konunun daha az yer kaplamasını sağlamaktayız. Ufak ayrıntılarla büyük fikirleri yakalamak ve beğenilmek, bizleri her zaman daha iyisini hayal etmeye teşvik etmektedir. Stil İstanbul Organizasyon, ulusal ve uluslararası kongrelerde, toplantı organizasyonlarında, ürün lansmanlarında ve şirket organizasyonlarında teknolojik tüm hizmetlerin doğru entegrasyonunu sağlayarak değere değer katmanızı sağlamaktadır.

Her çocuk sanatçıdır. Asıl mesele büyüyünce de sanatçı kalabilmektir

Pablo Picasso